Ergonomische accu-krimptang

Ergonomisch elektrisch handgereedschap maakt comfortabeler, sneller en gezonder werken mogelijk. De hydraulische krimptang 150 heeft een compacte éénhandsbediening, geschikt om met universele matrijzen ongeïsoleerde kabelschoenen tot 120 mm² en adereindhulzen tot 16 mm² in een diafragma uitvoering te krimpen. 

De krimptang EHC13 is geschikt voor zowel krimpen als knippen. De 360°-draaibare gereedschapskop laat zich makkelijk omwisselen. Met de snijkop kunt u draadsnijden tot 54 mm diameters, en de krimpkop kunt u toepassen voor het krimpen van ongeïsoleerde kabelschoenen.

Wilt u meer informatie over deze producten of bent u benieuwd naar het volledige assortiment van Klemko? kijk dan op Klemko.nl

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
04 maart 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine