22e editie van Beijing Welding & Cutting

Exposanten waren afkomstig uit 30 verschillende landen

De 22e editie van Beijing Essen Welding & Cutting was opnieuw een groot succes. Dit event is een aanvullend event op de Schweussen & Schneiden. Ongeveer 1.000 exposanten toonden de producten voor ongeveer 25.000 bezoekers. De exposanten waren afkomstig uit 30 verschillende landen, wat het internationale karakter van de beurs aantoont. In de hall ‘Made in Germany’ waren 28, uiteraard Duitse, fabrikanten aanwezig, de hall werd gepromoot door het Ministerie voor Economie en Energie. Dit jaar lag de focus op installatie en systemen voor computer geassisteerde productie.
In de toekomst zal het beursgebeuren pendelen tussen Shanghai en Dongguan. De keuze voor Dongguan is vrij eenvoudig. Dongguan ligt geografisch een stuk dichter bij de industriële metropolen. Van 8 tot 11 mei 2018 vindt de 23e editie van Beijing Essen Welding & Cutting plaats, voor de eerste keer in Dongguan.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
04 maart 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine