Prima Power op EuroBlech 2018

Ontdek nieuwe software, live digitale innovaties en Virtual Reality

In het grote gebied gewijd aan software op de Prima Power-stand op EuroBlech kunnen bezoekers deelnemen aan innovatieve en interactieve presentaties en demonstraties van wereldpremières, zoals de parametrische functies op MasterBend, de nieuwe ontwerp UI voor Tulus Performance Reporting en Tulus Production Reporting met nieuwe Analytics en de innovatieve Tulus Line-app voor lijnweergave en orderstatus. Tulus Analytics en Augmented Reality App zullen voor de eerste keer worden gepresenteerd op Euroblech 2018 in Hannover.
Er zullen ook machines beschikbaar zijn voor een vrijwillige Virtual Reality-demo, waaronder de LPBB line en de Laser Next 2141.
Mis de digitale innovaties van Prima Power niet. Bezoek hun stand in Hal 12, aan stand B146.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Print Magazine

Recente Editie
04 maart 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine