Partnercontent Plaatbewerking

Penta-Lasersnijmachine verhoogt flexibiliteit

bij 'Mannen van Staal'

Mede dankzij deze snelle, uiterst nauwkeurige Penta Laser Swing lasersnijder kan Mannen van Staal de productie in eigen beheer houden, wat korte levertijden helpt garanderen
Mede dankzij deze snelle, uiterst nauwkeurige Penta Laser Swing-lasersnijder kan Mannen van Staal de productie in eigen beheer houden, wat korte levertijden helpt garanderen

In 1985 startten Theunis en Lize Bakker met 'Mannen van Staal'. Een stoere, creatieve naam voor een dito bedrijf met een eigen engineeringafdeling en een uitgebreid machinepark. Hier worden zowel robuuste constructies als serieuze kunstwerken en 'design' ontworpen en gemaakt.

8 december 2021

Penta Laser Swing 3015 6kW IPG

In zijn uitgebreide machinepark beschikt Mannen van Staal over zet- en kantbanken, CNC-buigmachines en verschillende lasunits, meerdere verspanende machines en een waterstraalsnijder van het eerste uur. Eind 2021 kwam er nog een machine bij: een Penta Laser Swing 3015-fiberlaser.

Simon Zijlstra, verantwoordelijk voor projectbegeleiding en verkoop: "De Penta Laser Swing geeft ons extra flexibiliteit bij het snijden van platen met een dikte van 1 tot 25 mm en afmetingen van 3.000 x 1.500 mm. Door de hoge snelheid en nauwkeurigheid kunnen we de productie in eigen beheer houden. De materialen en diktes zijn beschikbaar in een database, waardoor we snel kunnen schakelen, met een gegarandeerde, hoge snedekwaliteit."

Korte Lijnen, uiterst efficiËnt

"Op basis van eerdere goede ervaringen met Carmitech kochten we de lasersnijder bij hen", vervolgt Zijlstra. "Zij zorgden voor de levering, opbouw en inbedrijfstelling. Dat gebeurde door uitstekende monteurs, die bij eventuele vragen nog steeds op elk moment eenvoudig en laagdrempelig te bereiken zijn. We kunnen via een appgroep een berichtje sturen, en krijgen dan veelal binnen een uur een antwoord, zodat onze productie niet hoeft stil te liggen. Lekker flexibel, net als de lasersnijmachine zelf."

Carmitech zal met Penta Laser-vlakbedlasers aanwezig zijn op Euroblech (25–28/10/2022).

Voor meer informatie over de Penta Laser-vlakbedlasers, klik hier.

Ruim aanbod
Carmitech verdeelt naast Penta Laser-vlakbedlasers ook plaat- en buislasers (Penta Laser), kantbanken, tapmachines en inpersmachines (CoastOne). Ook biedt het bedrijf borstelmachines en oplossingen voor opslag en logistiek. Het bedrijf bedient zowel Nederland als België.

CARMITECH
BIESEN 2
5986 PC BERINGE
+31857823447
jeroen@carmitech.com
www.carmitech.com
www.pentalaser.nl

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Meer weten over

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

CARMITECH

BIESEN 2, PC BERINGE 5986
Onderhoud - revisieIndustriële machinesSubcontractors machinebouw

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
04 maart 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine