Partnercontent Lasersnijden

Geautomatiseerde 3D-buizenlaser van Thyssenkrupp Materials belgium

Sneller en efficiënter werken

Thyssenkrup lasersnijden

thyssenkrupp Materials Belgium staat al jaren bekend als groothandel in staal, rvs en aluminium. Ook voor vele bewerkingen kunnen klanten in de metaalverwerkende industrie bij thyssenkrupp terecht. Met een uitgebreid en performant machinepark, waaronder de volledig geautomatiseerde 3D-buizenlaser LT8.10, blijft de divisie Laser Works op de complexe vragen uit de markt inspelen.

9 januari 2023

Verschil met gewone lasersnijmachine

Meer efficiëntie met dubbele belading

Het voordeel van de 24/24 uur operationele Lasertube LT8.10 is dat de installatie langs twee kanten bediend kan worden. Zowel per stuk langs de voorzijde als per bundel aan de achterzijde. De mogelijkheid om de machine tussentijds te onderbreken zorgt voor een hoge efficiëntie bij het lasersnijden en een aanzienlijke verkorting van de doorlooptijd.

Buizen in verstek zetten, knooppunten markeren

Een ander verschil ten opzichte van een gewone buislaser is dat de laserkop niet altijd loodrecht op de buis moet staan. Bij een 3D-laser kan die laserkop immers onder hoek worden gezet waardoor de buizen onder verstek naadloos tegen elkaar aansluiten. Tevens is het mogelijk om knooppunten en de bijhorende hoek te markeren ter identificatie bij de montage.

lasersnijden stadion
Door de Lasertube LT8.10 kunnen buizen in verstek gezet worden

Vele mogelijkheden

Kortom, de mogelijkheden met de volledig geautomatiseerde 3D-buizenlaser zijn ongekend, zowel in materialen, afmetingen en contouren. De machine kan buizen snijden met een diameter van 20 tot 245 millimeter. Daarbij kunnen zowel rvs, als staal en aluminium materialen door de machine worden gelaserd in kleine en grote oplages.

Wilt u meer informatie over 3D-buislasersnijden of over andere lasersnijoplossingen? Neem graag contact op met een van onze specialisten voor een vrijblijvend technisch advies of bezoek onze website.

THYSSENKRUPP MATERIALS BELGIUM
DIVISIE LASER WORKS

INDUSTRIEPARK 2D
9820 MERELBEKE
+3292523464
laserworks.be@thyssenkrupp-materials.com
www.thyssenkrupp-materials.be

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Meer weten over

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

THYSSENKRUPP MATERIALS BELGIUM

BRANDSTRAAT 11, LOKEREN 9160
Groothandel staalSubcontractors plaatbewerking

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
04 maart 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine