Kunststofverspaner, met moderne visie
Modernisering op hoog tempo
Het leveren van componenten die voldoen aan de steeds specifieker wordende eisen van de klant is een uitdaging waar veel toeleveringsbedrijven mee te maken hebben. APM uit Lier begrijpt deze behoefte maar al te goed.
Luk Van den Brande, zaakvoerder APM: "Door onze rijke voorgeschiedenis in de kunststofspuitgietwereld zitten kunststoffen in ons bloed. Waar onze collega's eerder metaalbewerking doen, met aan de marge een beetje kunststof, gaan wij resoluut voor het omgekeerde. We profileren ons bovendien als echte OEM-supplier, want de meeste klanten gebruiken de door ons toegeleverde producten in hun eindartikelen."
"Vandaag prijken hier vijf bewerkingscentra waarvan één 5-asser, en drie draaibanken, met overnamespillen en freesmogelijkheden"
Serieproductie van kunststofonderdelen
Luk Van den Brande: "Voor enkele partijen houden wij voorraden in stock, en wordt via afroep just-in-time hun productie gevoed. Dit is dan ook de weg die we meer en meer willen inslaan. 'Geplande productie', kwalitatief én op tijd. Deze visie zorgt ervoor dat we stukwerk alleen uitvoeren bij wijze van prototyping als voorloper van serieproductie. De meeste orders zijn hierdoor dus voornamelijk voor repetitief terugkerende onderdelen. Daarvoor investeren we aan een hoog tempo in moderne machines van topkwaliteit. Hierdoor prijken hier intussen vijf bewerkingscentra waarvan één 5-asser, en drie draaibanken, met overnamespillen en freesmogelijkheden."
SPECIALISATIES
– Toelevering van kunststofonderdelen
– Serieproductie door middel van verspaning
– Produceren en stockeren van jaarvoorraden
– Draaiwerk, freeswerk en nabehandeling
– Toelevering breed scala aan sectoren, gaande van automotive- en zwembadwereld, tot medische sector en procesindustrie
