Partnercontent Verspanen

Promas met CMZ, Hartford en Hedelius op TechniShow

Hedelius Tiltenta 9 2600
Met haar bereik van 2600 x 900 x 900 mm (X/Y/Z) is deze T9-2600 de eerste uit de Tiltenta-reeks die geschikt is voor het bewerken van grotere en langere onderdelen (tot 3.000 kg)

Promas – Professional Machine Support – zal dit jaar aanwezig zijn op TechniShow met een uitgebreid assortiment aan productiviteitsverhogende CNC-machines van de merken Hedelius, CMZ en Hartford.

Promas terug op TechniShow

Na zes jaar afwezigheid zal Promas dit jaar opnieuw aanwezig zijn op de vakbeurs TechniShow. De Nederlands-Limburgse specialist op het vlak van metaalbewerking zal er te zien zijn met diverse productiviteitsverhogende oplossingen van de merken Hedelius, CMZ en Hartford.

5-assige bewerking van lange onderdelen

De Tiltenta-serie van Hedelius omvat hoogproductieve 5-assige CNC-machines met een zwenkkop. Op de beursvloer zal de T9-2600 te zien zijn. Met haar bereik van 2600 x 900 x 900 mm (X/Y/Z) is deze machine de eerste uit deze reeks die geschikt is voor het bewerken van grotere en langere onderdelen (tot 3.000 kg).

Ook zijn met deze machine rechthoekige stukken van maximaal 1.800 kg en tot 2.600 mm hoognauwkeurig te bewerken, dankzij haar zwenkbereik van -5° (optioneel -98°) tot +98° en haar geïntegreerde NC-draaitafel.

De Tiltenta-serie (met ook de T7, T11 en T10 varianten) is daarmee een ideale oplossing voor bedrijven die hun flexibiliteit willen vergroten.

Compact 5-assig bewerkingscentrum

Hedelius Acura 65 Marathon
Door de zijdelingse belading blijft de Acura 65 toegankelijk vanaf de voorkant, zelfs met automatisering

Daarnaast zal de bezoeker er van dit merk ook de Acura 65 Marathon kunnen bezichtigen. Dit is een krachtig, compact en nauwkeurig vijfassig bewerkingscentrum met een bereik van 700 x 650 x 600 mm en een draaizwenktafel (650 x 540 mm). De machine is voorzien van een ingebouwd nulpuntspansysteem voor palletautomatisering en een elektrische interface voor communicatie met Hedelius palletopslagsystemen uit de Marathon-serie.

De belading vindt plaats via een laadpoort (±900 mm) aan de linkerzijde. Dankzij de zijdelingse belading blijft de machine toegankelijk vanaf de voorkant, zelfs met automatisering, en biedt het een onbelemmerd zicht op het werkgebied vanaf het opzetstation.

Acura 65 Marathon wordt standaard geleverd met een gereedschapsmagazijn waarin 65 tools passen. Dit aantal kan echter opgetrokken worden door middel van de Hedelius magazijnen die hiermee te combineren zijn. Met het Magnum magazijn is het bijvoorbeeld mogelijk om 25 extra gereedschappen te voorzien. Het Standby magazijn maakt het mogelijk het aantal gereedschappen voor de Acura 65 te verhogen met 264 extra posities.

Hedelius Standby magazijn
Met het Standby magazijn is het potentiële aantal gereedschappen voor de Acura 65 op te trekken met 264 extra posities

Hoogperformante draaibanken

CMZ TD draaibank
CMZ draaibank van de TD-serie

Het merk CMZ zal op TechniShow vertegenwoordigd zijn in de vorm van drie hoogperformante, krachtige en betrouwbare draaibanken, uit de series CMZ TA, TD en TTL. Eén hiervan zal een combinatie vormen met een gantry loader.

Nauwkeurig verticaal CNC-bewerkingscentrum

Hartford LG1570 3-assig verticaal CNC-bewerkingscentrum
Hartford LG1570 3-assig verticaal CNC-bewerkingscentrum

Ten slotte toont Promas ook de twee verticale bewerkingscentra Hartford LG1570 en Hartford LG1000 met open voorzijde en hoogwaardige lineaire geleidingen voor een verbeterde nauwkeurigheid en snijprestaties. De LG1000 – voorzien van werkstukbelading – zal staan op de (buur)stand van Hoffmann.

Beursteam voor België: Erik Kinat (Sales CNC Machines) & Andy De Foor (Sales CNC Machines).

PROMAS
VOLTAWEG 18
5993 SE MAASBREE
+31773270889
sales@promascnc.be
www.promascnc.be

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Meer weten over

company corner

PROMAS

VOLTAWEG 18, SE MAASBREE 5993
DraaibankenFreesmachinesIndustriële machinesBewerkingscentraMetaalbewerkingTechnishow
Print Magazine

Recente Editie
04 maart 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine